Kulisz Trio

KULISZ TRIO – Zespół stworzony przez Adama Kulisza, który jest obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 25 lat. Trio zagrało na wielu festiwalach. m.in. na Festiwalu im. Ryszarda Riedla „Ku Przestrodze”, Rawa Blues, Jesień z Bluesem. Przede wszystkim jednak Kulisz Trio to setki zagranych koncertów klubowych i plenerowych.

Muzyka zespołu z płyt „Bluesletter” oraz wydanej w 2013 roku koncertowej „Historie bluesem pisane” gościła na antenie Polskiego Radia w audycjach Wojciecha Manna, Jana Chojnackiego, Piotra Barona oraz w wielu innych stacjach radiowych w audycjach autorskich m.in. w kultowych „Okolicach Bluesa” Andrzeja Jerzyka.

Dynamika, profesjonalizm na najwyższym poziomie to najczęściej padające określenia pod adresem tej formacji. Charakterystyczny, głęboki, hookerowski głos lidera grupy Adama Kulisza, notabene pięciokrotnego zwycięzcy plebiscytu pisma „Twój Blues” w kategorii „wokalista roku”, połączony z energetyzującą gitarą przewodnią, autorski program śpiewany po polsku i po śląsku oraz wysoki poziom muzyków sekcji rytmicznej zapewnia niezapomnianą ucztę muzyczną. (kulisz.pl)

Comments are closed